Subpage cover photo

PONIEDZIAŁKI/WTORKI - cykl zajęć

WARSZTATY I ZAJĘCIA EDUKACYJNE 

-----

PONIEDZIAŁKI

godz. 9:00 - 10:00

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Lektorat języka hiszpańskiego  - grupa zamknięta

 

godz. 16.00 – 19.00

Próby grupy inicjatywnej „Teatr Kury Domowe”, która pracować będzie nad spektaklem teatralnym dla „najnajów”

od 1 października – 3 grudnia

Spektakle dla najmłodszych dzieci, czyli „najnajów” stają się coraz bardziej popularne. Stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na organizację aktywności dla dzieci w wieku do 3 lat oraz przygotowują maluszki do odbioru sztuk teatralnych. Spektakle są dostosowane do percepcji dzieci w wieku wczesnodziecięcym i nastawione na interaktywny udział rodziców i dzieci. Bliskość aktorów, rodziców, scenografii przyjaznej maluchom sprawia, że maluszki czują się podczas spektaklu bezpiecznie i komfortowo. W ramach projektu powstanie autorski scenariusz sztuki, inspirowanej charakterystycznymi elementami kultury ludowej, takimi jak haft, strój, zaśpiewy, wyliczanki, zabawy i gawędy. Formuła spektaklu będzie dostosowana do percepcji małych dzieci, a jako scenografia posłużą przedmioty o przyjaznych dla najmłodszych fakturach. Nad spektaklem pracować będzie grupa inicjatywna "Teatr Kury Domowe” – czyli 4 kreatywne dziewczyny, na jednej grzędzie od 2016 roku, kiedy to przygotowały swój pierwszy spektakl „Puk Puk” dla „najnajów”. Efekty pracy nad kolejnym przedstawieniem będziemy mogli podziwiać już w grudniu.

Liczba spotkań: 10

GRUPA ZAMKNIĘTA 

 

-----

 

WTORKI

godz. 8.30 – 10.30 

Poradnictwo zawodowe dla osób z niepełnosprawnościami

od 2 października – 11 grudnia

Otwarte spotkania z doradcą zawodowym dla osób z niepełnosprawnościami.

Liczba spotkań: 11

ZAPISY I INFORMACJE: kontakt@dmowskiego11.pl 

 

Warsztaty Uniwersytetu Trzeciego Wieku

godz. 11:00 - 12:30 - grupa 1

godz. 12:30 - 14:00 - grupa 2

godz. 14:30 - 16:00 - grupa 3

Sztuka życia  - wykłady i warsztaty praktyczne rozwijające ciało, umysł i ducha

"Sztuka życia"- cykl warsztatów dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pomagających żyć pełnią życia w obszarze ciała, umysłu i ducha. Warsztaty stworzą możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy uzyskanej w czasie poniedziałkowych wykładów. Każdy nowy tydzień to również nowy temat zajęć, m.in.: warsztaty z wizażystką, kulinarne, technik pamięciowych, rozwoju osobistego, etnograficzne i wiele innych.

 

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1123053661195155/ 

Liczba spotkań: 9

Wstęp: wolny, obowiązują zapisy mailowe: malecannakatarzyna@gmail.com 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.