Subpage cover photo

SOBOTY/NIEDZIELE - cykl zajęć

WARSZTATY I ZAJĘCIA EDUKACYJNE 

-----

 

SOBOTY

godz. 15:00 - 19:00

Warsztaty renowacji mebli

17 listopada, 24 listopada, 1 grudnia

Warsztaty są skierowane do osób, które chcą nabyć lub poszerzyć swoje umiejętności w zakresie odnawiania mebli i przedmiotów potencjalnie bezużytecznych, dla poszukujących alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz dla tych, którzy mają swój pomysł na zmianę drobnej rzeczy ze swojego otoczenia, a nie wiedzą jak go zrealizować. W czasie warsztatów będziemy odnawiać przedmioty nadszarpnięte zębem czasu, przyniesione przez uczestników. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zajęciach przy wsparciu osoby dorosłej.

Limit: 10 osób

Liczba spotkań: 3

ZAPISY I INFORMACJE: Marta Pietrykowska: 605 442 417 

 

godz. 15:00 -21:30

Klub RPG

Cotygodniowe spotkania na sesjach RPG - gier fabularnych, w których gracze wcielają się w role przeróżnych bohaterów i ruszają na poszukiwanie przygód. Charakterystyka rozgrywki sprzyja rozwijaniu wyobraźni, zdolności interpersonalnych, a niekiedy zmusza też do abstrakcyjnego myślenia. No i fajnie jest porzucać różnymi kostkami.

od 20 października do 28 grudnia 

Liczba spotkań: 11

ZAPISY I INFORMACJE: f.milkowski92@gmail.com 

------

 

NIEDZIELE

godz. 14:00  17:00

Warsztaty tworzenia animacji poklatkowych

od 7 października do 9 grudnia

Na warsztatach pobawimy się w zespół filmowy i wspólnie wyprodukujemy film animowany: stworzymy scenariusz, technikę, przestrzeń, muzykę. Już teraz zapraszamy na grudniowy seans. 

LIMIT: 10 osób WIEK: 9+

Liczba spotkań: 9

ZAPISY I INFORMACJE: Ania Kiedrzyńska: 733 262 502 

-----

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.