Subpage cover photo

Granty Fabryczne - edycja III - Wychodzimy na podwórka!

Stowarzyszenie „Strefa Spotkań” ogłasza nabór wniosków w konkursie "Granty Fabryczne"- edycja III  

 

 

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Stalowej Woli, którzy chcą zrealizować swoje pomysły na działania kulturalne, zmieniać pozytywnie otoczenie i zaangażować lokalna społeczność, np. swoich sąsiadów. Zgłaszać można działania ze wszystkich dziedzin kultury, sportu i edukacji. Ważne aby realizacja odbyła się na osiedlu rewitalizowanym - Osiedlu Fabrycznym.

W tej edycji Grantów Fabrycznych wysoko oceniane będą działania zagospodarowujące niewielkie otwarte przestrzenie osiedla (np. ogródki, place zabaw, podwórka), a także działania w przestrzeni np. kino letnie, małe koncerty, pokazy i inne.

Zainteresowani udziałem w konkursie mogą liczyć na pomoc merytoryczną, promocyjną oraz w formie udostępnienia lokalu na potrzeby realizacji inicjatyw.  

 

Nabór projektów trwa od 30.04.2018 roku do 18.05.2018 roku  

 

Budżet w konkursie "Granty Fabryczne" wynosi 11.000 zł.
Wnioskodawcy mogą liczyć na dofinansowanie w kwocie od 500 zł. do 3.000 zł.

 

O środki mogą się starać zarówno osoby fizyczne, jak i grupy inicjatywne, wspólnoty mieszkaniowe, nieformalne grupy z pełnoletnim przedstawicielem, fundacje, stowarzyszenia, czy związki wyznaniowe. Poniżej udostępniamy regulamin i wniosek konkursowy.  

 

Uwaga!! Pomocą w wypełnianiu wniosków i doradztwem służy animator
- Anna Maciuch.
Pytania można kierować na adres maciuch.anna@gmail.com oraz dzwonić pod numer 510 264 352.

 

Poniżej udostępniamy regulamin i wniosek konkursowy (nabór zakończony)

 

 

 

REGULAMIN

 

WNIOSEK KONKURSOWY.docx

WNIOSEK KONKURSOWY.doc

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.