Subpage cover photo

Akcja pod Chmurką! Harmonogram na lipiec!

Akcja pod Chmurką! – Stowarzyszenie „Strefa Spotkań” zaprasza na wakacyjne działania w plenerze przy miejscu spotkań Dmowskiego 11.

Widzimy się codziennie w godz. 9:00 – 14:00 od 25 czerwca do 27 lipca.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyjaznego ogródka, by skorzystać z naszej oferty wypoczynku wakacyjnego i przygotowanych warsztatów. Czekają na Was gry, zabawki, książki, planszówki i wiele, wiele innych atrakcji…

„Akcja pod chmurką” nie jest formą zorganizowanego wypoczynku letniego. Oznacza to, że odpowiedzialność za przebywające na terenie dzieci ponoszą rodzice bądź prawni opiekunowie.

 

 

Dodatkowo będziemy z Wami popołudniami, poniżej harmonogram!

 

 

 

----------------------------------

 „Akcja pod chmurką” jest realizowana w ramach projektu „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej”,dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.